مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۰/۰۱/۲۳

برگزاری جلسه رفع موانع تولید شهرستان‌های عنبرآباد و قلعه‌گنج به ریاست دکتر زینی‌وند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، کارگروه رفع موانع شهرستان‌های عنبرآباد و قلعه‌گنج عصر پنجشنبه به ریاست استاندار کرمان و به دنبال لغو سفر کاری دکتر زینی‌وند به جنوب استان در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری برگزار گردید.

در این جلسه که با دبیری رئیس سازمان صنعت و معدن جنوب و با حضور مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری، فرمانداران عنبرآباد و قلعه‌گنج، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستانی همراه بود، پروژه‌های سرمایه‌گذاری و زیربنایی مناطق جبالبارز جنوبی و رمشک از جمله کارخانه کنسانتره مس، راه‌های روستایی، پروژه‌های ارتباطات و زیرساخت مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفت.
استاندار کرمان در جمع‌بندی این جلسه عنوان کرد: در تداوم سفرهای داخل استانی، ۱۹ و ۲۰ فروردین برنامه سفر به جنوب استان را داشتیم که علاوه بر افتتاح چند طرح از مناطق محروم جبالبارز جنوبی و رمشک و مناطق عشایری شهرستان‌های جنوبی بازدید کرده و بررسی نیازمندی‌ها، امکانات، زیرساختها را داشته و در این باره تصمیم گیری کنیم که با توجه به موج جدید کرونا و افزایش مناطق قرمز و نارنجی و جلوگیری از تصور و تلقی عادی‌انگاری شرایط، آن را لغو کردیم.
وی ادامه داد: موج جدید کرونا نگران کننده است و دانشگاه علوم پزشکی گزارش‌هایی از افزایش بالای مبتلایان و بستری‌ها ارائه می‌دهد، لذا همه باید رعایت شرایط و اجرای پروتکل‌ها را مدنظر قرار دهیم.
استاندار کرمان گفت: در جلسه رفع موانع تولید جنوب استان، مسائل مرتبط با تامین آب و محیط زیست کارخانه کنساتره مس در منطقه محروم رمشک تصمیم گیری شد.
زینی‌وند به بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص راه‌های روستایی و ارتباطات و زیرساخت و برخی طرح های صنعتی در منطقه عنبرآباد اشاره کرد و گفت: همچنین در مورد تکمیل مصوبات سفرهای قبلی تصمیم گیری شد که برخی از آنها نیاز به تقویت اعتبارات در سال ۱۴۰۰ دارد که فرمانداران باید جمع بندی لازم را ارائه کنند و به صورت ویژه به آنها رسیدگی کنیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، قرار بود استاندار کرمان روزهای ۱۹ و ۲۰ فروردین به شهرستانهای جنوبی بویژه مناطق جبالبارز جنوبی و رمشک سفر کند که به دلیل شیوع موج جدید کرونا و برای جلوگیری از عادی انگاری شرایط، این سفر کاری لغو گردید. دکتر زینی‌وند اظهار امیدواری کرد با بهبود وضعیت، این سفر بعد از ماه مبارک رمضان انجام شود.


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۶  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲